Jaunākais

Drammen tiesā līdz šim vēl nebija izskatīta lieta par tik nopietnu apsūdzību seksuālā vardarbībā pret nepilngadīgajiem

Šī lieta, kas tiks izskatīta Drammen tiesā, Norvēģijas vēsturē tiek uzskatīta kā visu laiku vissmagākā lieta par seksuālo izmantošanu. Prokurors tiesā iesniedza 27 lapaspušu garu apsūdzības materiālu, un apsūdzētajiem būs jāatbild, vai tie atzīst savu vainu dokumentā minētajos punktos. Daudzos punktos viņi tiek vainoti prātam neaptveramās lietās un darbībās. Vienā no punktiem tiek aprakstīts, kā 32 gadus vecs vīrietis no Drammen sāka seksuāli izmantot savu dēlu, kad viņš bija vien 2 mēnešus vecs.

Tāpat lietā tiek aprakstīts, kā viņš ar savu 23 gadus veco draudzeni un ar vēl vienu 27 gadus vecu vīrieti no Oslo seksuāli izmantoja savas draudzenes zīdaini. 23 gadīgā sieviete turēja savu 3 mēnešus veco meitiņu, kamēr viņas sirdsdraugs seksuāli izmantoja šo bērnu. 32 gadus vecais vīrietis dažos punktos atzīst savu vainu.

34 gadus vecais vīrietis no Romerike mazgadīgās meitenes, kuras bija jaunakas par 12 gadiem, meklēja internetā. Viņš prata pierunāt savus upurus, lai tie izģērbjas kameras priekšā un aiztiek savas intīmās zonas. Meitenes tāpat sūtīja viņam arī savas bildes, bet no vīrieša saņēma bildes ar viņa dzimumorgāniem. 34 gadus vecais vīrietis atzinās šajos punktos.

23 gadīgās sievietes un 32 gadīgā vīrieša lieta par seksuālu vardarbību uzsākta 2013. gadā. Tanī laikā 34 gadus vecais vīrietis no Romerike tika turēts aizdomās par seksuālo vardarbību 2010. gada rudenī, kad policija atklāja viņa 3 sekunžu garo video ierakstu ar 2 mēnešus veca puisīša seksuālu izmantošanu. Ierēdņiem izdevās identificēt zīdaiņa un viņa tēva identitāti. 2013. gada septembrī 34 gadus vecais uzbrucējs tika atzīts par vainīgu un apcietināts. Policija atrada un konfiscēja noziedznieka diskus, kur atrada vēl vairāk ierakstu. Vienā no ierakstiem bija nofilmēts, kā viņš seksuāli izmanto savas 23 gadīgās draudzenes 3 mēnešus veco meitiņu.

Tāpat lasiet arī:

Zviedrija nenogādā bērnu mātei Lietuvā, bet Norvēģijas institūcijām

http://norvegijasabc.lv/jaunumi/zviedrija-nenogada-bernu-matei-lietuva-bet-norvegijas-institucijam/

Scared-child-needing-reassurance

Kā emigrantiem Norvēģijā paglābt savus bērnus?

http://norvegijasabc.lv/jaunumi/ka-emigrantiem-norvegija-paglabt-savus-bernus/

BLOG-Frightened-Child

Atstājiet savu komentāru